DARBUOTOJŲ POREIKIS

PAREIGOS SUVIRINIMO DALYKŲ PROFESIJOS MOKYTOJAS
DARBO VIETA Kupiškio technologijos ir verslo mokykla, Jaunimo g. 8, Kupiškis
PAGRINDINĖ INFORMACIJA Darbo krūvis – visas darbo krūvis

Darbo sutartis – neterminuota.

Kvalifikaciniai reikalavimai: aukštasis universitetinis / neuniversitetinis išsilavinimas, mokytojo kvalifikacija, arba vidurinis išsilavinimas ir suvirintojo ar lygiavertė kvalifikacija ar ne mažesnė kaip 3 metų suvirintojo profesinė patirtis; pedagoginių ir psichologinių žinių kurso baigimo pažymėjimas.

Papildomi reikalavimai: valstybinės kalbos žinios, darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Darbo užmokestis – taikomas darbo užmokesčio koeficientas pagal turimą kvalifikaciją, darbo stažą ir krūvį (1 446–1 981 Eur).

Darbuotojas reikalingas nuo 2022-09-01.

Pretendentai privalo pateikti gyvenimo aprašymą (CV).

Pasirinkti pretendentai bus informuojami asmeniškai ir kviečiami pokalbiui.

Dokumentai pateikiami elektroniniu paštu ktvmpersonalas@gmail.com (nurodant į kurią darbo vietą pretenduojama).

KONTAKTINĖ INFORMACIJA Telefonu 8 652  68 015

*  *  *

PAREIGOS AUTOMECHANIKOS PROFESIJOS MOKYTOJAS
DARBO VIETA Kupiškio technologijos ir verslo mokykla, Jaunimo g. 8, Kupiškis
PAGRINDINĖ INFORMACIJA Darbo krūvis – visas darbo krūvis

Darbo sutartis – neterminuota.

Kvalifikaciniai reikalavimai: aukštasis universitetinis / neuniversitetinis transporto inžinerijos studijų krypties ar lygiavertis išsilavinimas arba vidurinis išsilavinimas ir transporto priemonių remontininko ar lygiavertė kvalifikacija, ne mažesnė kaip 3 metų transporto priemonių remonto profesinės veiklos patirtis; pedagoginių ir psichologinių žinių kurso baigimo pažymėjimas.

Papildomi reikalavimai: valstybinės kalbos žinios, darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Darbuotojas reikalingas nuo 2022-09-01.

Pretendentai privalo pateikti gyvenimo aprašymą (CV).

Pasirinkti pretendentai bus informuojami asmeniškai ir kviečiami pokalbiui.

KONTAKTINĖ INFORMACIJA Telefonu 8 652  68 015