SOCIALINIAI PARTNERIAI

Kupiškio rajono savivaldybė

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai

VšĮ „Versli Lietuva“

Panevėžio VPK Kupiškio policijos komisariatas

Kupiškio prevencijos centras

Kupiškio rajono švietimo pagalbos tarnyba

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras

Kupiškio jaunimo centras

Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centras

Užimtumo tarnyba prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Panevėžio klientų aptarnavimo departamento Kupiškio skyrius

Kupiškio darbdavių klubas

VšĮ Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centras

Kupiškio etnografijos muziejus

Kupiškio rajono savivaldybės kultūros centras

UAB „ETKC“

Statybos organizacijos:

UAB „Dailista“, UAB „Caparol Lietuva“, UAB „Edlonta“,  E. Vaičiaus individuali įmonė, UAB „Slavita“, AB „Dastros medis“, UAB „Decorum projektai“, verslininkas Virginijus Andrijauskas, UAB „Baldrovė“, UAB „Agla“, UAB „Bizea“, UAB „TTS Tooltechnic Systems“, UAB „Nodama“, Igno Kriščiūno firma „Igis“, UAB „Knauf“, AB „Specializuota komplektavimo valdyba“, UAB „Darminda“, UAB „Kasmanta“, UAB „Kovenda“.

Prekybos įmonės:

UAB „Narjanta“, parduotuvė „Techasas“, UAB „NORFOS MAŽMENA“ ir prekybos centras „NORFA XL“, prekybos centras UAB „MAXIMA XL“, UAB „Bikuvos prekyba“, UAB „Penki“, UAB „Bočiupis“.

Viešojo maitinimo įstaigos:

Kavinė „Janta“, kavinė „Pasimatymas“, Žilvino Vareikos IĮ, G. Laurinonienės IĮ, UAB „Anykščių sporto ir laisvalaikio centras „Nykščio namai“, kavinė „Ugmila“, kavinė „Skonio upė“.

Socialinių paslaugų įstaigos:

Kupiškio socialinių paslaugų centras, Kupiškio socialinės globos namai, Kupiškio Šv. Kazimiero vaikų globos namai, VšĮ Kupiškio ligoninė, Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“, Kupiškio r. neįgaliųjų draugija, Rokiškio socialinės paramos skyrius, Anykščių socialinės globos namai, Obelių vaikų globos namai.

Remonto ir techninio aptarnavimo įmonės:

UAB „Narjanta“, UAB „Velseka“, UAB „Rivilda“, UAB „Biržų žemtiekimas“, UAB „Agroarta“, UAB „Kupiškio agrotiekimas“, UAB „Dalgirda“, UAB „Hardim“, VĮ Šiaurės rytų regiono Kupiškio kelių tarnyba, UAB „Gilota“, UAB „Durpeta“, UAB „Padangera“, AB „East West Agro“, UAB „Ukmega“.

Kupiškio rajono įmonės ir ūkininkai:

AB „Linas Agro“, ŽŪK „Kupiškio grūdai“, kooperatyvas „Pieno puta“, Antanas Dobrovolskis, Zita ir Arūnas Kaušakiai, Stasys Šerelis, Ričardas Barzdenis, Danutė Adamonienė, Skirmantas Gurklys, Egidijus Černius, Laimutis Baltrūnas.

Kupiškio rajono Naivių, Subačiaus, Lukonių, Skapiškio, Puponių, Šimonių, Adomynės, Salamiesčio, Alizavos kaimų bendruomenės.

Ugdymo įstaigos:

Panevėžio kolegija

Šiaulių valstybinė kolegija

Utenos kolegija

Vilniaus kolegijos Agrotechnologijos fakultetas

Kupiškio Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazija

Kupiškio r. Subačiaus gimnazija

Kupiškio r. Alizavos pagrindinė mokykla

Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija

Pandėlio gimnazija

Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla

Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla