BENDRABUTIS NR. 1

Treniruokliu kambarys 1
Bendrabucio zaidimu kambarys 2
Bendrabucio zaidimu kambarys 1

Mokyklos bendrabutyje Nr. 1 (toliau – bendrabutis) gyvena mokiniai, besimokantys Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje, atvykę iš Kupiškio ir kitų rajonų bei miestų. Mokykla siekia sudaryti saugią, jaukią ir palankią aplinką mokiniams bendrabutyje mokytis bei asmeniniams poreikiams tenkinti.

Bendrabučio kambariai yra dviviečiai, kuriuose yra visi reikalingi baldai. Bendrabutyje yra įrengti du poilsio kambariai. Kiekviename bendrabučio aukšte yra virtuvės, kuriose yra elektrinės viryklės, mikrobangų krosnelės, šaldytuvai. Yra įrengti dušai, sudarytos sąlygos pasinaudoti skalbimo mašina. Bendrabutyje veikia internetas.

Mokestis už bendrabutį per mėnesį – 10.00 Eur.

Bendrabučio veikla planuojama, atsižvelgiant į mokinių pageidavimus, gerinant jų gyvenimo kokybę, laisvalaikio užimtumą. Užtikrinant bendrąją tvarką, bendrabutyje vyksta mokinių susirinkimai aukštuose, išrenkami aukštų seniūnai. Bendrabučio mokiniams organizuojami įvairūs renginiai, susitikimai, išvykos, prevencinės akcijos.

Mokiniai, gyvenantys bendrabutyje, privalo susipažinti su bendrabučio nuostatais, vidaus tvarkos taisyklėmis ir jų laikytis. Bendrabučio darbuotojai bendrabutyje palaiko tvarką ir drausmę, užtikrina mokinių saugumą.