NEFORMALI VEIKLA

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Shadow
Slider

Neformalusis švietimas kryptingai  įgyvendinamas pagal Neformaliojo vaikų švietimo koncepciją. Neformaliojo švietimo valandos mokykloje skiriamos mokinių pasirinktoms saviraiškos programoms – muzikos, sporto, sveikos gyvensenos, automobilizmo, dailės, kosmetologijos ir estetikos bei kt. būreliuose.

Mokiniai labai aktyviai dalyvauja sporto veiklose. Ne tik dalyvauja, bet ir tampa nugalėtojais arba prizininkais respublikinėse, Panevėžio regiono ir Kupiškio rajono sporto varžybose. Mokykloje sportinę veiklą labai aktyviai organizuoja energingos, mokinių mylimos kūno kultūros mokytojos Diana ir Jūratė. Be populiariojo „Naktinio krepšinio“ turnyro, organizuojamos rudens ir pavasario sporto šventės, tarpgrupiniai krepšinio ir futbolo turnyrai, stalo teniso turnyrai, regioniniai krepšinio ir futbolo turnyrai mokyklos direktoriaus taurėms laimėti, tradiciniai bėgimai ir kt. Kiekvieną dieną vyksta treniruotės sporto ir treniruoklių salėse.

Ne mažiau azartiškas ir dainuoti susirenkantis vokalinis ansamblis. Savo balsais ansamblio merginos kartu su muzikos mokytoja stebina mokyklos bendruomenę ne tik renginiuose, bet ir respublikiniuose bei tarptautiniuose konkursuose pelno laureatų vardus.

Aktyviausi mokiniai ir mokyklos darbuotojais organizuoja valstybinių švenčių minėjimus, tradicinius renginius: Tarptautinė mokytojų diena, „Fuksų krikštynos“, „Paskutinis skambutis“, „Šimtadienis“, „Absolventų išleistuvės“. Kasmet mokiniai išvažiuoja į turiningas edukacines išvykas po Lietuvą.