NEFORMALI VEIKLA

Neformalusis švietimas kryptingai  įgyvendinamas pagal Neformaliojo vaikų švietimo koncepciją. Neformaliojo švietimo valandos mokykloje skiriamos mokinių pasirinktoms saviraiškos programoms – muzikos, sporto, sveikos gyvensenos, automobilizmo ir kt. būreliuose.

Mokiniai labai aktyviai dalyvauja sporto veiklose. Ne tik dalyvauja, bet ir tampa nugalėtojais arba prizininkais respublikinėse, Panevėžio regiono ir Kupiškio rajono sporto varžybose. Mokykloje sportinę veiklą labai aktyviai organizuoja energingos, mokinių mylimos kūno kultūros mokytojos Diana ir Jūratė. Be populiariojo „Naktinio krepšinio“ turnyro, organizuojamos rudens ir pavasario sporto šventės, tarpgrupiniai krepšinio ir futbolo turnyrai, stalo teniso turnyrai, regioniniai krepšinio ir futbolo turnyrai mokyklos direktoriaus taurėms laimėti, tradiciniai bėgimai ir kt. Kiekvieną dieną vyksta treniruotės sporto ir treniruoklių salėse.

Ne mažiau azartiškas ir dainuoti susirenkantis vokalinis ansamblis. Negana to, kad savo balsais kartu su muzikos mokytoja Sandra stebina mokyklos bendruomenę renginiuose, bet ir respublikiniuose bei tarptautiniuose renginiuose pelno laureatų vardus. Jau ne pirmus metus iš eilės mokiniai tampa prizininkais ir laureatais respublikiniame profesinių mokymo įstaigų dainų konkurse „Laisvės pavasaris“, o 2018 metų vasarą mūsų mokyklos mokinė III vietos laimėjimą parsivežė iš Ukrainoje vykusio konkurso-festivalio „Voluinės žvaigždžių lietus“.

Neformaliojo švietimo organizatorė Indra kartu su mokyklos aktyviais mokiniais ir darbuotojais organizuoja valstybinių švenčių minėjimus, tradicinius renginius: Tarptautinė mokytojų diena, „Fuksų krikštynos“, „Paskutinis skambutis“, „Šimtadienis“, „Absolventų išleistuvės“. Kasmet mokiniai išvažiuoja į turiningas edukacines išvykas po Lietuvą.