MOKINIŲ DĖMESIUI

Nuo šių metų rugsėjo 5 dienos formuojama nauja grupė mokytis pagal  „ B ” kategorijos transporto priemonių  vairuotojų mokymo programą. Kursų pradžia rugsėjo 20 d. 17 val. Būsimi kursų klausytojai renkasi į mokyklos saugaus eismo kabinetą Nr. 3  pirmame aukšte. Su savimi turėti asmens dokumentą (pasą ar tapatybės kortelę).

Kursų trukmė – vairavimo teorijos 40 val. ir praktinio vairavimo mokymo kursas 30 val.

Mokyklos mokiniams kursų kaina – 260 Eur. Savarankiškai išlaikiusiems teorijos egzaminą ,,Regitroje” 30 val. vairavimo kursas – 240 Eur.  Degalai įskaičiuoti į kursų kainą. Papildoma 1 val. praktinio vairavimo mokymo kaina – 11 Eur.

Praktinis vairavimo mokymas bus vykdomas dyzeliniu ir benzininiu automobiliais TOYOTA AURIS.

Vairavimo mokytojas ir instruktorius Stanislavas Dikšas