PADAVĖJAS IR BARMENAS

PADAVĖJO IR BARMENO MODULINĖ PROFESINIO MOKYMO PROGRAMA

Valstybiniai kodai: M43101303, M44101303

Švietimo sritis: Paslaugos asmenims
Švietimo posritis: Viešbučių ir maitinimo paslaugos
Programos trukmė  mokiniams, įgijusiems pagrindinį išsilavinimą ir siekiantiems vidurinio išsilavinimo – 3 metai
Programos trukmė mokiniams, įgijusiems vidurinį išsilavinimą –1,5 metų
Programos apimtis kreditais – 90 kreditų

Aprašymo santrauka:

Padavėjo ir barmeno modulinė profesinio mokymo programa skirta parengti kvalifikuotą padavėją ir barmeną, gebantį savarankiškai dirbti įvairiose maitinimo įmonėse. Ši programa skirta pirminiam profesiniam mokymui. Programoje numatyti 6 kvalifikaciją sudarančioms kompetencijoms įgyti skirti moduliai: Pasiruošimas aptarnauti svečius; Svečių aptarnavimas; Specialiųjų užsakymų vykdymas; Baro paruošimas, jo priežiūra ir svečių aptarnavimas; Barmeno darbo organizavimas; Gėrimų, kokteilių, nesudėtingų šaltųjų ir karštųjų užkandžių gaminimas bei patiekimas. Taip pat 3 pasirenkamieji moduliai: Maisto ruošimas; Gėrimų parinkimas ir patiekimas; Įvairių skonių kavos gaminimas ir patiekimas. Asmens įgytų kompetencijų vertinimo metu bus vertinamos lankytojų aptarnavimo ir barmeno darbo kompetencijos. Asmenys, įgiję padavėjo ir barmeno kvalifikaciją, galės dirbti visuomeninio maitinimo įmonėse. Baigus šią programą, mokymąsi galima tęsti pagal aukštojo mokslo technologijų mokslų srities programas.