VAIRAVIMO MOKYKLA

2017 m. birželio mėn. Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje įsteigta vairavimo mokykla. 2017 m. birželio 14 d. Valstybinė kelių transporto inspekcija prie Susisiekimo ministerijos suteikė teisę vykdyti B kategorijos vairuotojų mokymą.

Vairavimo mokykla atitinka visus teisės aktuose numatytus reikalavimus:

– įrengtas kelių eismo taisyklių ir saugaus eismo kabinetas (10 kompiuterizuotų darbo vietų su programine įranga), kuriame yra vaizdinės mokymo priemonės, eismo reguliavimo mokymo priemonės, keturšalių ir žiedo sankryžų maketai), 1 kompiuterizuota mokytojo darbo vieta;

– Mokyklos teritorijoje įrengta vairavimo mokymo aikštelė su asfalto danga, atitinkanti visus vairavimo mokykloms keliamus reikalavimus;

– įsigytas mokomasis automobilis TOYOTA AURIS, atitinkantis nustatytus reikalavimus transporto priemonėms, naudojamoms per praktinio vairavimo egzaminą. Jame sumontuota visa reikalinga įranga.

Nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. pradėjome vykdyti B kategorijos vairuotojų mokymą. Technikos verslo priežiūros darbuotojo mokymo programos mokiniams priklauso pagal mokymo programą – kainuos mokiniui tik valstybinio egzamino laikymas VĮ „Regitra“, vykdomų mokymo programų: apdailininko (statybininko), virėjo, prekybos įmonių vadybininko padėjėjo ir kitų programų mokiniams bus taikomos nuolaidos, nustatytos  Mokyklos tarybos nutarimu. Kitiems asmenims irgi taikysime nuolaidas pagal Mokyklos tarybos nutarimą.

Mokyklos direktorė Lina Kaušakienė